Paskaita ,,Šeima, santykiai ir meilė“ yra viena iš lytiškumo ugdymo temų skirtų 9-12 klasių mokiniams. Paskaitos metu siekiama jaunuoliams parodyti šeimos žmogaus gyvenime ir gerų santykių su aplinka bei savimi pačiu svarbą.

  Kadangi kiekvienoje šeimoje yra mažesnių ar didesnių problemų, dažnai vaikai jas suvokia kaip neišsprendžiamas arba kaip ,,nuosprendį“. Taip pat dažnai vaikai lūkesčius dėl pokyčių šeimoje projektuoja į ne tuos asmenis. Paskaitos metu apžvelgiamos dažniausiai pasitaikančios klaidingos vaikų nuomonės apie santykius šeimoje bei problemų sprendimo būdai.  Todėl paskaita yra ne tik suteikianti žinių, bet ir gali veikti terapiškai.

  Paskaitos metu jaunuoliams pateikiama informacija yra naudinga kaip  vaikams ir kaip būsimiems suaugusiems žmonėms, kurie kurs šeimą. Jie gaus informacijos apie efektyvų santykių kūrimą, bei kas yra meilė ir kaip ji reiškiama.

  Paskaita paruošta taip, kad klausytojai kuo daugiau išgirstų ir suprastų. Joje gausu pavyzdžių, rekomendacijų, praktinių užduočių,  skatinama diskusija.

 
PASKAITOS TEMA: Šeima, santykiai ir meilė.
TRUKMĖ:  60-70 min.KAM SKIRTA: 9- 12 kl. mokiniams.
VIETA: mokykla, darželis ar kita paskaitai tinkama vieta visoje Lietuvoje.
DALYVIŲ SKAIČIUS: neribojamas.
KAINA: nuo 90 eur.
PASKAITOS AUTORĖ IR LEKTORĖ: psichologė Justina Zelionkaitė Dambrauskienė

Paskaitoje sužinosite:

  • Kas yra šeima?
  • Problemos kylančios šeimoje.
  • Kodėl tarpusavio santykiai svarbiausi gyvenime?
  • Romantiniai santykiai – ką svarbu žinoti?
  • 5 meilės kalbos.